Sanovit bizim için sadece bir marka değil, aynı zamanda bir kalite etiketidir.

Sanovit markası altında üretilmiş bir ürün kalite etiketini hak etmek için üstün kalite kontrol aşamalarından geçmek zorundadır. 2005 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde Sanovit markası ile seramik lavabo üretimine başlamış olan firmamız, 12.500 m2 kapalı 36.000 m2 açık alanda faaliyet göstermektedir.Sadece mobilya uyumlu lavabo üreten branşında ilk ve tek firmadır. Konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kendini kısa sürede ispatlamış ve piyasaya kabul ettirmeyi başarmıştır.

Sektöre yenilikçi çizgileri, ürün çeşitliliği ve kapasitesi ile kısa bir zaman içerisinde yeni bir ivme katarak, pazarda aranan, hatta takip edilen bir marka olabilmeyi başarmıştır. Üretimde sektör liderliğini elinde tutan Sanovit ürünlerinde tasarım ile birlikte işlevselliği de ön planda tutmuş, kalite ve hizmetinden asla ödün vermemiştir.

Ülkemizdeki vitrifiye sektörünün önünün açık olduğu kanaatindeyiz. Başarı deneyim işidir, yeniliklere açık olabilmektir. Yüksek hedefler teknoloji anlayışı ve çağdaşlık gerektirir. Biz sadece yürümek değil, yürüdüğümüz yolda iz bırakmayı planlıyoruz. Vitrifiye ihtiyaçlarınıza hizmet vermekten gurur duyarız.