Sıhhi ürünler alanında Avrupa pazar lideri

Dünya çapında faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa pazarında sıhhi tesisat teknolojisinin lideridir. Birçok Avrupa ülkesinde güçlü bir konumda olan Geberit, sıhhi tesisat teknolojisi ve vitrifiye alanında eşsiz fayda sağlayarak, entegre bir grup olarak faaliyet gösterir.

Üretim ağı 29 üretim tesisi içermektedir. Bunlardan 6 tanesi denizaşırı ülkelerdedir. Geberit Grup Genel Merkezi, İsviçre Rapperswil-Jona’dadır. 50’den fazla ülkede 12.000’e yakın çalışana sahip olan Geberit’in 2018’de net satışı 3,1 milyar İsviçre Frangıdır. SIX Swiss Exchange’de listelenmiş olan Geberit hisseleri 2012’den beri de SMI’da (Swiss Market Index) yer almaktadır.

Geberit yaşam kalitesi yaratır

Sürdürülebilirlik onlarca yıldır bizim anlayışımızın bir parçası olmuştur. Çevre, toplum, müşteri ve ortaklar, çalışanlar ve hissedarlar buna değer.

Örnek olarak; su tasarruflu ürünler, yeni lojistik çözümler veya enerji açısından verimli üretim tesisleri ve eğitimler. Geberit Grup web sitesini ziyaret edin ve her yönüyle sürdürülebilir düşünce ve faaliyetin bizi her gün nasıl şekillendirdiğini görün.